Saltar apartados

Seminari ICL EVO de STAAR SURGICAL

 

El passat 19 de maig els nostres alumnes del màster en OPTOMETRIA AVANÇADA I SALUT VISUAL, dins de l'assignatura Noves Tècniques de Compensació Visual van rebre un interessant seminari online sobre les lents ICL EVO de STAAR SURGICAL.

El seminari va ser impartit per Jorge Calvo, Medical Scientific Communication Manager de l'empresa Staar Surgical. Durant el seminari els nostres alumnes van aprendre tots els aspectes teòrics sobre les lents de càmera posterior ICL, el procés d'implantació d'aquestes lents, així com els principals resultats obtinguts amb aquesta mena de lents.

Departament d'Òptica, Farmacologia i Anatomia


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3805

Fax: (+34) 96 590 3464

Facebook: https://www.facebook.com/dofaUA?ref=hl

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464